10-А клас на природі
Один із кінцевих днів навчального року учні 10-А класу Фахового коледжу ЗУУ ім Ференца Ракоці ІІ в супроводі класного керівника Катерини Кіраль провели на природі. На вершину місцевої гори Ардай піднялися всі учні класу, навіть вдалося це зробити тій учениці, яка страждає на захворювання колін.
Наприкінці складного й виснажливого навчального року було приємно на свіжому повітрі гуртом поласувати смачним обідом. Невимушені розмови та колективні ігри сприяли зміцненню учнівської спільноти.


